מצלמות IP

מה זה מצלמות IP?

השימוש במצלמות אבטחה מחזק את תחושת הביטחון והבטיחות בבית! נראות המצלמות תסייע בהרתעה ומניעת כניסה של גורמים בלתי רצויים.
בניגוד לטכנולוגיה האנלוגית שהגיעה לקצה גבול היכולת טכנולוגיית ה-IP נמצאת בשיא פריחתה ומוצרים חדשים ומתקדמים מוצגים באופן קבוע בתערוכות המקצועיות.
במקרה של אירוע או רעש חיצוני ביום או בלילה - ניתן לצפות במתרחש מתוך הבית בבטחה ,ללא חשש ולהימנע ביצירת מגע עם הגורם הבעייתי, חשוב מאד כשנמצאים לבד בבית ילדים או קשישים.

כאשר אנו מחוץ לביתנו ומקבלים התראה ממערכת האזעקה - ניתן לצפות במתרחש בביתנו מכל מקום דרך המחשב או הסלולר ולהימנע מהצורך לעזוב את מקום העבודה או הבילוי בשל התראת שווא שעלולה להיגרם מעצם שהתעופף ברוח או בעל חיים.

ניתן גם להתקין מצלמות נסתרות לצורך מעקב וביקורת אחר מטפלות או אנשים השוהים בביתנו בשעות בהם אנו בעבודה (עוזרת בית, טכנאי וכד'..) כמובן שכל החומר שצולם נשמר וניתן לצפייה מאוחרת! זמן ואופן שמירה מותאמים לדרישות הלקוח.

לטכנולוגיית ה-IP מספר יתרונות ברורים על פני המצלמות האנלוגיות:

מצלמות אבטחה IP - העתיד כבר כאן.

תשתית: השימוש בתשתית רשת מאפשר גמישות רבה בפריסת התשתית וחסכון ניכר בכבילה, בניגוד לתשתית הישנה בה היה צורך לפרוס כבלים ישירים לכל מצלמה. בתשתית ה-IP ניתן למקם ריכוז בנקודה אסטרטגית ומשם להגיע למערכת ההקלטה בכבל בודד, ניתן לשלב גם מצלמות אלחוטיות בנקודות בהן לא ניתן להשחיל תשתית. יתרון נוסף הוא בכך שצורת התשתית הזו מאפשרת הסלקה של מערכת ההקלטה בכדי למנוע גניבה או חבלה במערכת במקרה פריצה - היות ולא ניתן לעקוב אחרי הכבל היוצא מהמצלמה בכדי להגיע למערכת.
שרידות: כפי שצוין בסעיף הקודם, ניתן להסליק את מערכת ההקלטה וגם לבצע הקלטות באתר מרוחק ובשימוש במתגי POE. ניתן לשמור על המשך פעולה תקינה גם בהפסקת חשמל על ידי חיבור הסוויץ' לאל-פסק.
אופציות שדרוג מגוונות: אולי אחד הסעיפים החשובים ביותר. שימוש בתשתית IP מאפשר לשדרג ולעדכן את רכיבי המערכת בכל זמן נתון באופן מהיר וקל ,היות ואין צורך בהחלפת תשתית.
איכות, איכות ושוב איכות!: מצלמות ה-IP מצלמות ומקליטות באיכות גבוהה ביותר, דבר המאפשר זיהוי ברור של אדם או מספר רכב אפילו ממרחק, ניתן להגדיל תמונה ולראות פרטים בבירור וכן להציג תמונה ברורה ולא מפוקסלת על מסך גדול כדוגמת הטלוויזיה בסלון או מסכי בקרה.
ברמת הפרט, השימוש במצלמות אבטחה מחזק את תחושת הביטחון והבטיחות בבית. ראשית, נראות המצלמות תסייע בהרתעה ומניעת כניסה של גורמים

אנו ביו סמארט מקפידים להתקין רק מצלמות איכותיות שנבדקו על ידינו לאורך זמן ומיוצרות על ידי החברות המובילות בתחום.